• Неодамнешно
БАЗА ЗАПТИВКА СОЗДАДЕН H-D ПАН ГЛАВАТА ЛОПАТА C9988
zoom_in

БАЗА ЗАПТИВКА СОЗДАДЕН H-D ПАН ГЛАВАТА ЛОПАТА C9988

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

КОМЕТСКА ОСНОВНА ЗАПТИВКА 3 5/8 НОСЕШЕ H-D ПАН ГЛАВА/ЛОПАТА C9988 дихтунзи со високи перформанси. Тестирано во најсложените услови. Ги исполнува или надминува оригиналните спецификации на опремата. Користи материјали со највисок можен квалитет. Индустриски стандард, кој го користат шампионските тркачки тимови.

Избор на купувачи..