• Неодамнешно
зувимк Ноќници За Жени, Жени Долна Облека Сатен Чипка Хемиза Ноќница Целосна Лизга Облека За Спиење Сина, Л
zoom_in

зувимк Ноќници За Жени, Жени Долна Облека Сатен Чипка Хемиза Ноќница Целосна Лизга Облека За Спиење Сина, Л

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Секојдневен Секси Дома Суспендер Ноќница Чипка Декорација Полка Точка Печатење Ноќница Ноќница Кошула Жени Спиење Облека Обичните Секси Дома Суспендер Ноќница Чипка Декорација Полка Точка Печати Ноќница. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. големина На Пакетот : 30х25х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) 87% Полиестер, 13% Спандекс. Машинско Перење. УЛТРА МЕКА ТКАЕНИНА : Ноќници без Ракави изработени од мек материјал. Дополнителна мека, удобна и дише ноќница за спиење. КУЛ ЛЕТЕН ДИЗАЈН : овој резервоар за Облека За Спиење До Колена е добар за оние кои силно се потат или страдаат од топли бранови. Тоа е одлично за секоја дами и секој тип на кожа или чувствителна кожа без никаков проблем. Прилика : овој целосен фустан со лизгање може да биде прекрасен подарок за сопругата или пријателите или за себе како облека за спиење, салон, пижами. Совршен за Долна облека За Денот на Вљубените, невестинска долна облека, облека за спиење за бебиња, долна облека за меден месец, празнична долна облека, Божиќна долна облека или забава за долна облека.

Избор на купувачи..