• Неодамнешно
Бела 5FT 100W USB-C ДО USB-C Адаптер За Синхронизација На Податоци Кабел За Полнач Кабел За Acer Swift SF314-71-75MW
zoom_in

Бела 5FT 100W USB-C ДО USB-C Адаптер За Синхронизација На Податоци Кабел За Полнач Кабел За Acer Swift SF314-71-75MW

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Pkpower White 5ft 100 W USB-C ДО USB-C Адаптер За Синхронизација На Податоци Кабел За Полнач Acer Swift 3 SF314-71-75 MW. Во однос на употребата, гаранцијата и другите проблеми со производот, ве молиме прво испратете Е-Пошта и контактирајте со нашиот центар за услуги на клиентите. Замена за вашите сопствени интереси и безбедност, доколку има некаква ненормална состојба при користење на производот, ве молиме веднаш престанете да го користите и контактирајте со нашиот центар за услуги на клиентите . . Како да не контактирате? . Можете да контактирате директно од Вашата Сметка. Лоцирајте ја нарачката и кликнете на "Проблем со оваа нарачка?" копче. Потоа изберете го копчето "Контакт Продавач" за да испратите е-пошта. Ние ќе бидеме среќни да го решиме секој Проблем Замена за вас во рок од 24 часа. Вашата поддршка за нашиот бизнис и вашето трпение за ова прашање ќе бидат навистина ценети. Влез : 100-240В 50-60хз Конектор : како сликаве Молиме потврдете ги спецификациите и големината на приклучокот пред да го купите!Ако не можете да бидете сигурни,ве молиме слободно контактирајте не. Производите На Pk-Power се ce / FCC / Ro HS сертифицирани, тестирани од производителот за да одговараат и / или да ги надминат спецификациите НА OEM. ОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој). ●Премиум материјал q : Изработен Од најсовремени материјали и со отпорен На Пламен Од V-0 одделение, OVP, OCP, Scp Заштита, би бил многу безбеден од другите. Животот на напојувањето е подолг од другите производи, што го прави издржлив и достапен производ. ●БЕЗГРИЖНО● : pkpower нуди 30-Дена Враќање без Проблеми и Размена на Замена од 12 Месеци, ве молиме слободно контактирајте не во секое време ако имате други прашања.

Избор на купувачи..