• Неодамнешно
Ајомет Хавајска Кошула Голем Лежерен Ревер Со Долги Лабави Ракави Машка Печатена Кошула Големина Машки Кошули Машки Хавајски Кошули Жолта, XL
zoom_in

Ајомет Хавајска Кошула Голем Лежерен Ревер Со Долги Лабави Ракави Машка Печатена Кошула Големина Машки Кошули Машки Хавајски

DEN 575.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хавајска Кошула Голем Обичен Ревер Со Долги Лабави Ракави Машка Печатена Кошула Со Големина На Машки Кошули Машки Хавајски Кошули} Материјал●Меки, флексибилни, лесни, класични И висококвалитетни Тип На шема : V Должина На Вратот : Долг Материјал : Полиестерските Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Пол : Мажи.®Натпревар панталони блузите може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн.①Прилики оваа секси камизола е совршена за забава, одмор, плажа, клуб, секојдневно и цела сезона.Дебелина : Стандардисезона : Цела Сезона .. Стилот .. Лабавите кратки ракави се секојдневен стил, погоден за носење. Големината на овој фустан е точна, наборите и наборите се слоевит дизајн, лесно е да се премине од деловни во секојдневни прилики, кога треба да бидете брзи и точни.Јака : Лежерни Кошули Со Долги Ракави Со Копчиња Машка Ленена Кошула Кошули За Вежбање За Мажи Кошули На Плажа За Мажи Со Копчиња Надолу Кошула Мажи Ве Молиме Споредете Ги Деталните Големини Со Вашите пред вас !!!. Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Поставките На Компјутерот И Мониторот. ①Стилот●Лабавите Кратки Ракави Се Секојдневен Стил, Погоден За Носење. Големината На Овој Фустан Е Точна, Наборите И Наборите Се Слоевит Дизајн, Лесно Е Да Се Премине Од Деловни Во Секојдневни Прилики, Кога Треба Да Бидете Брзи И Точни. Материјал : Полиестер. ●Материјал●Мек, Флексибилен, Лесен, Класичен И Квалитетен.

Избор на купувачи..