• Неодамнешно
Женски Обичен Ден На Независност На Сончоглед Печатење Елек Без Ракави Врвни Врвови За Трчање За Жени Црни Тенки Жени
zoom_in

Женски Обичен Ден На Независност На Сончоглед Печатење Елек Без Ракави Врвни Врвови За Трчање За Жени Црни Тенки Жени

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Должина : 63см/24.80" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80" Должина : 64см/25.20" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16" Должина : 65см/25.59" големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 108cm/42.52" должина : 66cm/25.98" ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 114cm/44.88" должина : 67cm/26.38" женски ОБИЧЕН Ден На Независност на Сончоглед печати елек без ракави врвот ве молиме проверете Ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Сезона : Лето Пол : Жени Должина : Редовно како Да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување или Сушење на Линија информации за Производот : Стил : Секојдневен Материјал : Полиестерска Карактеристика : Печатење. Прилика : Одлично За секојдневно носење, ви дава мода и среќа. Натпревар : Се Што Сакаме Е Да Ви Донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Што добивате : 1пц Жени Топ Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Големина Должина На БИСТАТА На САД велика БРИТАНИЈА Еу м 6 10 36 96см/37.80" 64см/25.20" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Должина : 64см/25.20" функција : печати. Камизола Врвот Копче Врвот Жените. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Обични Врвови За Жени Летна Бургундска Камизола. Прилика : Одлично За секојдневно носење, ви дава мода и среќа. Ѕвезда Сјајот Црна Врвот Боди. Материјал : Полиестер Сина Графичка Врвна Женска Камизола со Полица За Градник. €Сезона : Летни Култури Врвови Жени Пиво Црни Врвни Жени Атлетски.

Избор на купувачи..