• Неодамнешно
мишуовоти убава облека за миленичиња обложена јакна елек за кучиња обложена облека за влечење тока
zoom_in

мишуовоти убава облека за миленичиња обложена јакна елек за кучиња обложена облека за влечење тока

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој симпатичен елек за кучиња може да се пере рачно или во машина. Секој спој на оваа облека за плажа е тесен и добро зашиен, квалитетен, ткаенината е погодна за пролет и лето имаме 13 големини (XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL ,8 XL,9 XL) за ваш избор, ве молиме рачно измерете ја бистата и должината на грбот на вашето куче, а потоа погледнете ја сликата пред да ја купите точната табела за големина на кошулата за кучиња. погоден за сите прилики, како што се забави, секојдневно носење, прошетка и така натаму.Елекот за миленичиња за кучиња/мачки е дизајниран со пуловер без ракави со тркалезен врат за лесно вклучување и исклучување. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.Куче Елек Куче Елек Куче Елек Мачка Елек Куче Маица Куче Симпатична Врвот Лето Куче Елек Кутре Кутре Врвот.Еднобојна Облека За Кучиња Облека За Миленичиња Џемпер За Облека Пролет Aut Зима Мал Среден Голем Џемпер За Кучиња Од Кучиња : Изработена од памук, оваа кошула за миленичиња е издржлива, издржлива, мека, удобна и дише. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 170gpackage големина : 25x15x4cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. Висококвалитетен Материјал : мек и удобен и издржлив.Оваа лесна облека за кучиња/мачки е совршена за пролет и лето секојдневно носење, основна облека, одмори на море, свечени прилики, плажа и многу повеќе.) Лесен и пренослив. Ако имате какви било прашања пред или по нарачката, ве молиме контактирајте уссолидна Боја Облека За Кучиња Облека За Миленичиња Џемпер Пролет Aut Зима Мало Средно Големо Куче Џемпер За Кучиња : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Избор на купувачи..