• Неодамнешно
Инктастик Хантингтон Бич Калифорнија Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица
zoom_in

Инктастик Хантингтон Бич Калифорнија Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Симпатична делфин за деца На Плажа Хантингтон CA Мало Маица мало дете-мека памучна маичка во погледни ме, големи детски бои. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастик Хантингтон Бич Калифорнија Мало Дете Краток Ракав Маица Унисекс Чад и Гроздобер Камо 5/6Т. Хантингтон Бич Калифорнија делфин гледање Мало Маица за момчиња или девојчиња. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. патување одмор сувенир патување подарок дете дете од предучилишна возраст дете облека облека hws.

Избор на купувачи..