• Неодамнешно
30х Килими Во Форма На Срце Еднобојна Нелизгачка Спална Соба Бушава Тепих Душеци Домашен Декор
zoom_in

30х Килими Во Форма На Срце Еднобојна Нелизгачка Спална Соба Бушава Тепих Душеци Домашен Декор

DEN 1261.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 30 х 40 см материјал : Полиестер1 Парче Површина Килим Боја : Бела, Розова,Виолетова, Црна,Црвена, Сива.Повеќенаменски, може да биде тепих за површина, подна подлога, перница за седишта, подлога за пловечки прозорци, подлога за кревет, тепих, подлога за врата, јога перница;подножје мек мијалник-во удобности, супер полиестер направен издржлив, долготраен и практично не-пролевање килим;може да се загрее во студената зима, особено за стариот и ;Измијте : советувано користете средство За чистење Д уст за да го одржувате чистењето на упатството мерење, постои мала разлика помеѓу големината и бојата од горенаведеното и вистинската ставка. 1 Х Подна Подлога. Модерен Домашен Декор. Домашен Декор Дневна Соба. Дома Внатрешна Кујна Бања Спална Соба Дневна Соба Кат Мат Нелизгачки Теписи Тепих. Нашата Услуга : ве Молиме бидете сигурни дека големината ќе ви одговара. Ако не бидете сигурни која големина ќе одговара, ве молиме не двоумете се да не контактирате! Ние сме секогаш тука! Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, добредојдени сте да ме контактирате, ние ќе го решиме целиот проблем за вас.

Избор на купувачи..