• Неодамнешно
Почетна Основи Л Кошница За Отпад Со Пластичен Врв
zoom_in

Почетна Основи Л Кошница За Отпад Со Пластичен Врв

DEN 847.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувајте ја секоја просторија чиста и без ѓубре со оваа корпа за отпад. Домашните Основи Корпата За Отпад Од 30 Л со Пластичен Врв е изработена од тежок хромиран челик. Чекор-активиран пластичен капак е поудобно и го задржува мирисот на ѓубрето само во кошницата. Базата што не се лизга спречува лизгање или превртување на корпата. Изгледајте одлично во секоја просторија во куќата. Почетна Основи 30 Л Корпа За Отпад Со Пластичен Врв Чувајте ја секоја просторија чиста и без ѓубре со оваа корпа за отпад. Изработени од тежок хромиран челик. Чекор активиран пластичен капак е поудобно и го задржува мирисот на ѓубрето само во кошницата. Базата што не се лизга спречува лизгање или превртување на корпата. Изгледајте одлично во секоја просторија во куќата. 1. 2.

Избор на купувачи..