• Неодамнешно
Арчер Трајни Телескопски Продолжувач Знак Продолжување За Билијард Базен Професионална Алатка
zoom_in

Арчер Трајни Телескопски Продолжувач Знак Продолжување За Билијард Базен Професионална Алатка

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификација : . Изработен од метален и гумен материјал, издржлив за употреба, не е лесен за оштетување. Тип : Знак Продолжувач. Материјал : Метал + Гума. Карактеристика : Додаток За Билијард, Издржлив, Корисен. Должина : 32см/12.60 " (Прибл .). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 x Продолжувач На Знаци Изработен од метален и гумен материјал, издржлив за употреба, не е лесен за оштетување. Карактеристики : Издржлив, Еднократно, Водоотпорен. Карактеристики : Издржлив и практичен. Продолжувач На Знаци. Метал + Гума.

Избор на купувачи..