• Неодамнешно
Колекција На Патувања Женски Еди Двобојни Сандали Со Ниски Блок Потпетици
zoom_in

Колекција На Патувања Женски Еди Двобојни Сандали Со Ниски Блок Потпетици

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Едноставно, но слатко, Колекцијата Едит со Патување. Оваа потпетица со прерамки се одликува со ох-толку-меки вегански кожни горни делови и обложена подножје за совршено вклопување. Детал за јазол на вамп и шик ремен за тока го завршуваат дизајнот. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 1 1/4-инчен. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Избор на купувачи..