• Неодамнешно
Росариви 7оз Преносливо Шише Со Вино Од Нерѓосувачки Челик Во Квадратна Форма Тенџере За Вино На Отворено
zoom_in

Росариви 7оз Преносливо Шише Со Вино Од Нерѓосувачки Челик Во Квадратна Форма Тенџере За Вино На Отворено

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис Ова Е мини тенџере за вино, кое е изработено од врвен материјал од нерѓосувачки челик за издржлива и практична употреба. Тенџерето за вино може да се наполни со странско вино, бело вино и црвено вино. Совршен за како подарок за пријателите и многу повеќе. Погоден за кампување, риболов, пикник и други активности на отворено. Карактеристика-Боја : Сребрена. - Материјал : Нерѓосувачки Челик. - Големина : Околу 11,6 х 8 х 2,7 см. - Изработен од материјал, издржлив и безбеден за употреба. - Мини големина, многу погодна за носење. - Полирана површина, обезбедете ја нејзината популарност и корисност. - Прекрасен подарок за вашите пријатели и семејства. -Дизајн на тенџере од нерѓосувачки челик, ' рѓа и отпорен на корозија, природен и еколошки. - Погоден за кампување, риболов, пикник и други активности на отворено.Вклучен пакет : 1 тенџере со вино Направено од материјал, издржлив и безбеден за употреба. Мини големина, многу погодно за носење. Полирана површина, обезбедете ја неговата популарност и корисност. Прекрасен подарок за вашите пријатели и семејства. Дизајн на тенџере од нерѓосувачки челик, ' рѓа и отпорен на корозија, природен и еколошки.

Избор на купувачи..