• Неодамнешно
Гробар Висока Густина Задави Цевка, Ловци Специјалитети, Повеќе Опции На Располагање
zoom_in

Гробар Висока Густина Задави Цевка, Ловци Специјалитети, Повеќе Опции На Располагање

DEN 605.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Гробарот Пренесен Цевките за Задави се дизајнирани и произведени за врвни перформанси при снимање на денешните оптоварувања со високи перформанси. Преносот на Гробарот помага да се намали повлекувањето и скокот на муцката. Овој производ е Хс Про персонал тестиран за оптимални внатрешни дијаметри, произведувајќи супер целосни модели на задави, ставајќи 90 проценти од ударот во круг од 30 инчи на 40 јарди. Завиткан крај за лесна рачна инсталација и отстранување (не е потребен клуч). Достапни се повеќе модели. Специјалитетите на ловците продолжуваат да произведуваат иновативна опрема што ќе ве направи поефикасни, поефикасни и на крајот, поуспешни. Сериозни алатки за лов. Гробар Висока Густина Задави Цевка, Ловци Специјалитети, Повеќе Опции На Располагање : Гробарот Пренесен Задави Цевки се дизајнирани и произведени за врвен квалитет перформанси додека снимањето денешниот високи перформанси оптоварувања. Преносот на Гробарот помага да се намали повлекувањето и скокот на муцката. Овој производ е Хс Про персонал тестиран за оптимални внатрешни дијаметри, произведувајќи супер целосни модели на задави, ставајќи 90 проценти од ударот во круг од 30 инчи на 40 јарди. Завиткан крај за лесна рачна инсталација и отстранување (не е потребен клуч). Достапни се повеќе модели.

Избор на купувачи..