• Неодамнешно
Слатка Бобра 4. Магијата Ползи Вител
zoom_in

Слатка Бобра 4. Магијата Ползи Вител

DEN 351.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашиот предводник мамка која засекогаш ја промени индустријата. Овој патентиран дизајн го просветли светот на мека пластична мамка иновации. Ако имаше само една пластична мамка за риболов со текот на целата година, на кое било водно тело, во која било состојба, Слаткиот Дабар ќе беше единствената мамка што имаше период. Силуетата и дејството имитираат мамки риби и ракови како ниедна друга мамка. Се користи за освојување безброј турнири и купишта парични награди ширум светот. Професионалецот веќе знае дека тоа е најдобрата мамка што се превртува некогаш направена, но, за оние кои сакаат да фатат лично најдобро или само сакаат да фатат многу риби, земете неколку Слатки Дабари во една од шеесетте бои што ги произведуваме. Нашиот предводник мамка која засекогаш ја промени индустријата. Овој патентиран дизајн го просветли светот на мека пластична мамка иновации. Ако имаше само една пластична мамка за риболов со текот на целата година, на кое било водно тело, во која било состојба, Слаткиот Дабар ќе беше единствената мамка што имаше период. Силуетата и дејството имитираат мамки риби и ракови како ниедна друга мамка. Се користи за освојување безброј турнири и купишта парични награди ширум светот. Професионалецот веќе знае дека тоа е најдобрата мамка што се превртува некогаш направена, но, за оние кои сакаат да фатат лично најдобро или само сакаат да фатат многу риби, земете неколку Слатки Дабари во една од шеесетте бои што ги произведуваме.

Избор на купувачи..