• Неодамнешно
Потпис Од Леви Штраус И Ко. Женски И Женски Плус Модерни Фармерки За Подигање
zoom_in

Потпис Од Леви Штраус И Ко. Женски И Женски Плус Модерни Фармерки За Подигање

DEN 399.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Работете и играјте Во Потпис Од Леви Штраус И Ко.} Женски Фармерки За Чизми со Среден Пораст. Изработен од мек, растеглив тексас, овој пар инспириран од гроздобер ја измазнува и контурира вашата форма и ги прегрнува вашите облини. Носете со вашиот омилен врв и сите чевли што ве движат.70% Памук 29% Полиестер 1% Еластан Потпис Од Леви Штраус И Ко. Женски Фармерки За Чизми со Среден Пораст. Среден Струк/Пораст. Патент Мува. 5 џеб.

Избор на купувачи..