• Неодамнешно
Женски Летен Градиент Сарафан Без Ракави Мини Фустан
zoom_in

Женски Летен Градиент Сарафан Без Ракави Мини Фустан

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : . Во жешко лето, ќе се заљубите во неговиот дизајн без ракави и ткаенина погодна за кожата.Верувајте дека тоа може да ви донесе прекрасно искуство ова лето. Женски кошули бохо фустан, замав полите, кои ќе течат со ветрот дува и секој чекор ќе се земе.Каква грациозна сцена!Совршено над должината на коленото е погодна за различна висина, не треба да се грижите дали ќе бидете премногу кратки или предолги. Дама секојдневно отворено фустани со шарени елемент и стил за да изберете.Туника половината,мек резервоар,едноставен класичен, но никогаш не излегувајте од мода, носете го и ќе жнеете шарм и убавина. Прилика : обичните сарафани се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Женскиот фустан е одличен за носење на плажа, секојдневно, одмор, патување, забава, вечер, дом, училиште, шопинг, на отворено, lounge.It толку разноврсна што ќе ви се допадне. Пакетот содржи : 1*Женски Летен Фустан. Фустани за жени 2023 година. пролетни фустани за жени 2023 година. Летни Фустани За Жени 2023 година. макси фустани за жени 2023 година. плус големина фустан за жени.

Избор на купувачи..