• Неодамнешно
Ален, Кимберли Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музеј Уметност Печатење Насловено - Испраќање Љубов
zoom_in

Ален, Кимберли Злато Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музеј Уметност Печатење Насловено - Испраќање Љубов

DEN 2263.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кимберли Ален претставува прекрасно Златно Украсено Дрво од 18х11, Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање, насловено"Испраќање Љубов". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна златна украсена дрвена рамка со двојно подлога што совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Ален, Кимберли. Наслов : Испраќање Љубов. Врамена Големина : 18х11 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Златна Украсена Дрвена Рамка со Двојно Матирање. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Избор на купувачи..