• Неодамнешно
Шилман Жакард Туш Завеса
zoom_in

Шилман Жакард Туш Завеса

DEN 959.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Шилман Жакард Туш Завеса : Водоотпорна печатена ткаенина завеса за туширање направена со полиестерска ткаенина отпорна на мувла и мувла за долготрајна употреба и добар изглед Завеса За Туширање Шилман Жакард.

Избор на купувачи..