• Неодамнешно
Белела Девојки Кратки Чизми Средно Врвни Модни Чизми Нелизгачки Чизми До Глужд Обичен Фустан За Одење Црвен 13с
zoom_in

Белела Девојки Кратки Чизми Средно Врвни Модни Чизми Нелизгачки Чизми До Глужд Обичен Фустан За Одење Црвен 13с

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

ПРАКТИЧНО ЗАТВОРАЊЕ : затворањето На Магичната лента овозможува лесно абење и отстранување, е погодно, цврсто и издржливо, овозможувајќи му на вашето дете лесно да ги облече или соблече чевлите. НАЈДОБАР ИЗБОР : Одличен избор за подарок.5 Y, САД 3 Y, САД 4 Y (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Синтетички Материјал за Кожен Ѓон : Тип На Гумена Пета : Прицврстување На Буци : Магичен Тип На Тапети : Висина На Зашилена Цевка : Среден Врв, Сезона На Глуждот : Пролет, лето, FALL, ЗИМСКИ ПРИЛИКИ : СЕКОЈДНЕВНИ, ДНЕВНИ, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Изработени од синтетичка кожа и со гумен ѓон, што ги прави чизмите издржливи и отпорни на абење.

Избор на купувачи..