• Неодамнешно
Јасно Божиќ Пингвин Колаче Бонбони Тегла Дедо Мраз, Како Божиќ Подарок За Пријатели Родители
zoom_in

Јасно Божиќ Пингвин Колаче Бонбони Тегла Дедо Мраз, Како Божиќ Подарок За Пријатели Родители

DEN 332.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој чуден божиќен подарок е симпатичен и практичен. Големина : Мала големина : 15*8*7. Најдобар подарок За Божиќ : На вашите најблиски ќе им се допадне овој забавен празничен подарок бидејќи ќе го наполнат со храна направена од нивните омилени семејни рецепти. Модерен мебел за дома : Наредете стаклени контејнери за складирање со капаци на кујнскиот шалтер, кои можат да складираат состојки што треба да се чуваат суви, како што се тестенини, овесна каша, грав, ориз, ореви итн.

Избор на купувачи..