• Неодамнешно
Ноќта На вештерките Украси Дозвола Ноќта На Вештерките Уши Косплеј Реквизити Партија Уши Градот Посочи Уши
zoom_in

Ноќта На вештерките Украси Дозвола Ноќта На Вештерките Уши Косплеј Реквизити Партија Уши Градот Посочи Уши

DEN 527.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ноќта На вештерките Уши Косплеј Реквизити Забава Уши Град Зашилени Уши (10 см) Карактеристики : Лесен за носење : закачете го увото директно на увото, погодно за повеќето уши; ако се чувствува малку лабаво, можете да залепите двострана лента или лепак за трепки на основата на увото за поцврсто; пакувањето Не содржи Лепак Соодветна Пригода : ушите може да се користат за косплеј, забава за ноќта на вештерките, забава во бар, снимање микро филм И фотосесија; Додатоци За Уши За Забави ЗА Ноќта На Вештерките, ушите Ќе го зголемат вашиот добар Материјал : без мирис, лесен за чистење, еднократно; материјалот за емулзија е многу издржлив, уникатниот дизајн е погоден за долго носење, не е лесно да паднете од сјајните пикси уши што осветлуваат кога се изложени на светлина за многу реален ефект совршен дизајн : , погоден за повеќето Уши, Ви Дава посебно искуство, можете да се облекувате како самовили, дух, вонземјанин, ѓавол, ѓавол и така натаму вклучено.2х Ноќта На Вештерките Уши Силика гел. декор на собата; домашен декор; декор на спалната соба; градинарски декор. Одлично за градина, надворешен затворен простор, предниот трем, надвор од вратата, вратата, дворот, дрвото, домот, канцеларијата, студентскиот дом, барот, забавата, ѕидот, прозорците итн. Услуга : Ако имате било каков проблем во врска со квалитетот на нашиот производ или било каков проблем за време на употребата, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

Избор на купувачи..