• Неодамнешно
Фустани За Жени Плус Големина Женски Екипажот Вратот Обвивка Краток Ракав Кратки Графички Отпечатоци Летна Обвивка Топла Продажба Фустани Светло Сина М
zoom_in

Фустани За Жени Плус Големина Женски Екипажот Вратот Обвивка Краток Ракав Кратки Графички Отпечатоци Летна Обвивка Топла Продажба

DEN 388.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери. Изработен е од висококвалитетен 95% Полиестер, 5% Спандекс. Материјал : овој фустан е лесен, удобен, лесен и дише, дури и во жешките летни страници нема да ви дозволат да се чувствувате затнат.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Сина, Темно Сина,Небесно Сина, Светло Сина,Жолта Големина : S, M, L, XL, XXL, 3xlthickesson : Лесна И Дише Сезона : Пролет/Лето/Fall Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Секојдневен, Моден Повод : Забава, Одмор, Викенд, Патување, Лето, Плажа пакет вклучени : 1 Компјутер Женски Фустани.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Услуги : ние ќе ви обезбедиме квалитетни и ефтини производи во исто време, исто така, ќе ви обезбедиме добра услуга, ако наидете на проблеми за време на процесот на купување, ќе се потрудиме да ви обезбедиме помош, ви посакуваме среќен шопинг!. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Прилика : овој фустан може да се појави во различни прилики од вашите секојдневни активности. Можете исто така да го носите ова здолниште со капа, и за да ја истакнете вашата мода, но и да играте добар ефект на сенка.Извинете За Непријатностите.

Избор на купувачи..