• Неодамнешно
Дуксери За Жени Aut Секојдневен Мода Долги Ракави Кошула Лабава Екипажот Вратот Мода Дуксер
zoom_in

Дуксери За Жени Aut Секојдневен Мода Долги Ракави Кошула Лабава Екипажот Вратот Мода Дуксер

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Биста : 100см/39,37" Рамо : 44,5 см/17,52" Ракав : 59см/23,23" Должина : 69см/27,17" Големина : М Биста : 106см/41,73" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 60см/23,62" Должина : 70см/27,56" Големина : Л биста : 112см/44.09" рамо : 47.5 см/18.70" ракав : 61см/24.02" должина : 71см/27.95" големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 49см/19.29" ракав : 62см/24.41" должина : 72см/28.35" големина : Xxl биста : 124см/48,82" рамо : 50,5 см/19,88" ракав : 63см/24,80" должина : 73см/28,74" Женска Есенска Секојдневна Модна кошула со Долги ракави лабава модна качулка на вратот на екипажоткарактеристики : изработена е од висококвалитетни материјали и е доволно Издржлива за вашето секојдневно носење.[Стил на дизајн] Мода, секојдневен долг дуксер женски спортски дуксер женски супер дејвид облека женски дуксер.[Карактеристики] Висока јака, без ракави, лабава и лабава, секојдневен шик стил, цврста боја.[Прилики] Секојдневно, забави, празници, клубови, клубови, патувања, датуми, спорт.Рачно перење или нежно перење во машина во ладна вода, Закачете или исушете ја линијата, Не избелувајте.Женска Есенска Секојдневна Модна Кошула Со Долги Ракави Лабава Модна Хауба На Вратот На Екипажот Материјал : памучна мешавина боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 400gpackage големина : 40x28x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"44.5 cm/17.52"59cm/23.23"69cm/27.17"M106cm/41.73"46cm/18.11"60cm/23.62"70cm/27.56"L112cm/44.09"47.5 cm/18.70"61cm/24.02"71cm/27.95"XL118cm/46.46"49cm/19.29"62cm/24.41"72cm/28.35"XXL124cm/48.82"50.5 cm/19.88"63cm/24.80"73cm/28.74"Size : SBust : 100cm/39.37"Shoulder : 44.5 cm/17.52"Sleeve : 59cm/23.23"Length : 69cm/27.17"Size : MBust : 106cm/41.73"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 60cm/23.62"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 112cm/44.09"Shoulder : 47.5 cm/18.70"Sleeve : 61cm/24.02"Length : 71cm/27.95"Size : XLBust : 118cm/46.46"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 62cm/24.41"Length : 72cm/28.35"Size : XXLBust : 124cm/48.82"Shoulder : 50.5 cm/19.88"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 73cm/28.74" Дуксери За Жени. Женска Мода.

Избор на купувачи..