• Неодамнешно
Снег Дома Декор Подот Мат Површина Тепих Вратата Големина
zoom_in

Снег Дома Декор Подот Мат Површина Тепих Вратата Големина

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашиот уникатен вратар може да го украси вашиот дом и да го покаже вашиот посебен стил.Долготрајното печатење ќе трае вечно сликата што choice.It подобро е да ги одржувате чисти со миење раце (без белило!) и висат сува.Вратите можат совршено да се користат во внатрешна врата за бања. Квалитетна Подлога За Врата Поддржана со гумена подлога од неопренови. Отпорен на дамки, Удобен и Убав за украсување на вашата соба. Долготрајното печатење, јасна и уникатна слика нема да исчезнат. Совршен е за употреба како душеци за канцеларија, дом или Спална соба и така натаму.

Избор на купувачи..