• Неодамнешно
Забава Позлатени Заби Заграда, Позлатени англиски писмо Заби Заграда Метал Модерен Заби Декорација Накит За Забава
zoom_in

Забава Позлатени Заби Заграда, Позлатени англиски писмо Заби Заграда Метал Модерен Заби Декорација Накит За Забава

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одржувајте орална хигиена. Користете еколошка месинг позлата, така што нема лесно да ја промени бојата, здрава и безбедна, стабилна и цврста, погодна за употреба. Комплет алатки се достапни за употреба, дури и пилев заб, лесен за носење и полетување. Ставете ги златните заби (сребрени заби) заедно со восочните пинцети за фиксирање во топла вода од 70-80 € и натопете околу 15-30 секунди за да го направите восокот за фиксирање мек. Ставете ги златните заби (сребрени заби) во устата и нежно гризете ги златните заби со горните и долните заби.

Избор на купувачи..