• Неодамнешно
Мали големи Деца Девојки Лето Затворени Пети Светки Ниска Пета Принцеза Чевли Сјајни Девојки Чевли Дневни Чевли
zoom_in

Мали големи Деца Девојки Лето Затворени Пети Светки Ниска Пета Принцеза Чевли Сјајни Девојки Чевли Дневни Чевли

DEN 607.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 28 НАС : 13 велика БРИТАНИЈА : 12.5 ЕУ : 30.5 Препорачана возраст : 7-8 Години Insole Должина : 19cm/7.48" Погоден За : Мало Дете Големина : 29 НАС : 13.5 велика БРИТАНИЈА : 13 ЕУ : 31 Препорачана возраст : 8-9 Години Insole Должина : 19.5 cm/7.68" Погоден За : Мало Дете Големина : 30 НАС : 1 велика БРИТАНИЈА : 13.5 ЕУ : 32 Препорачана возраст : 9-9.5 Години Insole Должина : 20cm/7.87" Погоден За : Големите Деца Големина : 31 НАС : 1.5 велика БРИТАНИЈА : 1 ЕУ : 33 Препорачана возраст : 9.5-10 Години Insole Должина : 20.5 cm/8.07" Погоден За : Големите Деца Големина : 32 НАС : 2 велика БРИТАНИЈА : 1.5 ЕУ : 33.5 Препорачана возраст : 10-10.5 Години Insole Должина : 21cm/8.27" Погоден За : Големите Деца Големина : 33 НАС : 2.5 велика БРИТАНИЈА : 2 на ЕУ : 34 Препорачана возраст : 10.5-11 Години Insole Должина : 21.5 cm/8.46" Погоден За : Големите Деца Големина : 34 НАС : 3 велика БРИТАНИЈА : 2.5 ЕУ : 35 Препорачана возраст : 11-11.5 Години Insole Должина : 22cm/8.66" Погоден За : Големите Деца Големина : 35 НАС : 3.5 велика БРИТАНИЈА : 3 на ЕУ : 35.5 Препорачана возраст : 11.5-12 Години Insole Должина : 22.5 cm/8.86" Погоден За : Големите Деца Големина : 36 НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 3.5 ЕУ : 36 Препорачана возраст : 12-12.5 Години Insole Должина : 23cm/9.06" Погоден За : Големите Деца Големина : 37 НАС : 4.5 велика БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : е 36,5 Препорачана возраст : 12.5-13 Години Insole Должина : 23.5 cm/9.25" Погоден За : Големите Деца Големина : 38 НАС : 5 велика БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 37 Препорачана возраст : 13-13.5 Години Insole Должина : 24cm/9.45" Погоден За : Големите Деца Мала/голема Деца Девојки Лето Затворени Пети Sequins Ниска Пета Принцеза Чевли Сјајна Девојки Чевли Секојдневно Чевли. Погоден за облека за плажа, костими за капење, одмор на плажа, одмор на меден месец, забава во базен, крстарење, сурфање и какви било други активности. Ве молиме погледнете го нашето мерење на големината пред да нарачате (не големината на ).

Избор на купувачи..