• Неодамнешно
50 Класа 4K UHDTV паметен LED-LCD телевизор
zoom_in

50 Класа 4K UHDTV паметен LED-LCD телевизор

DEN 5248.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поддржува компјутерски стриминг за да ги поврзете конзолите за игри и да играте игри на поголем екран со беспрекорна контрола. Со 4x со јасност од 1080p Full HD, Pizio P-Series е вашиот кристално чист прозорец до сосема ново искуство за забава. Доживејте го резултатот од сликата со висок контраст со осветлувањето на LED осветлување со целосна низа. Со неколку кликања, можете да пристапите до милиони видеа на вашиот голем ТВ екран преку стриминг на You Tube. Поток UHD од популарни апликации како Netflix®. 5 x HDMI порти за да ви овозможи да ги поврзете вашиот лаптоп, паметен телефон и таблети со ТВ, за да ја видите и пренесете содржината. Одете напред - приближете се колку што сакате. Гледајте HD -емисии во прекрасен квалитет на сликата UHD со просторното скалирање на Визио. DTS Studio Sound дава виртуелно искуство со опкружувачки звук со постојан волумен и јасен дијалог. И уживајте во репродукцијата на UHD од кабел/сателитски приемници од следната генерација, играчи на Blu-ray и многу повеќе, користејќи го најновиот стандард HDMI. Значи, без разлика дали гледате HD, Full HD, или Ultra HD - сведок на секое зрно песок на вашето омилено шоу за патувања и секое сечило на трева за време на турнирот за голф. Без оглед колку е детална содржината што ја гледате, во текот на денот или ноќта, во вашата соба или салон, 2160p 4 K UHD секогаш ќе ве импресионира.

Избор на купувачи..