• Неодамнешно
Земајќи Мода Женско Лето Едно Рамо Бохо Цветен Фустан Еластична Возбуда На Половината Мини Фустани Црвени
zoom_in

Земајќи Мода Женско Лето Едно Рамо Бохо Цветен Фустан Еластична Возбуда На Половината Мини Фустани Црвени

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Мини Фустан Може Да Се Комбинира Со Високи Потпетици Или Чизми За Неверојатен И Ласкав Изглед.Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Машинско Перење или Миење Раце Со Вода Со Ниска Температура, Користејќи Благ Нежен Сапун, Без Белило.Фустан За Жени/Фустан Со Едно Рамо За Жени/Мини Фустан За Жени Пригода : Костум За Многумина Како Забава/ Матурска/ Банкет/ Коктел/ Свадба.

Избор на купувачи..