• Неодамнешно
Девојки Лето Слоевит Тул Виножито Туту Здолниште Светки Ѕвезди Роденден Туту Фустан Со Машна Коса Клип
zoom_in

Девојки Лето Слоевит Тул Виножито Туту Здолниште Светки Ѕвезди Роденден Туту Фустан Со Машна Коса Клип

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : 1 х здолниште, 1 х лак додатоци за коса. МАТЕРИЈАЛ : Полиестерска ткаенина, мека и пријателска за кожата, лесна и дише, удобна за носење, не е лесна за деформација или брчки. Големина Шема : . Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не. L t Skirt Должина : t11, 81 пресврт : t21, 26 t Age : t7-9 Години.

Избор на купувачи..