• Неодамнешно
Еко-Пријателски Трупот Почиста Оз. 779300
zoom_in

Еко-Пријателски Трупот Почиста Оз. 779300

DEN 591.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Еколошки Чистач на Трупот е формула која ги отстранува цврстите дамки од водната линија без да бара чистење, ги отстранува цврстите дамки од трупот и водната линија од ѓубриња, алги, ' рѓа и многу повеќе, додека е нежна формула за чистење на околината, ја раствора нечистотијата без чистење и е безбедна за фиберглас, гел палто и насликани површини на вашиот труп.Ова е фабричка оригинална опрема, а не Еколошки Чистач На Трупот 33 Мл. 779300.

Избор на купувачи..