• Неодамнешно
Данзе Вон Туш, Брусен Никел
zoom_in

Данзе Вон Туш, Брусен Никел

DEN 591.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Внимателно курирана со рационализиранаesетика, новата колекција на бањи во voun ® содржи динамични и софистицирани производи за кади и туширање. Комплетите за када и туширање се целосно компатибилни со вентилот Гербер® Трејста, најновата иновација во технологијата на вентили. Кога е поврзана со доверливата моќ На Трејста, колекцијата Вон када и туш може да испорача приспособено искуство што функционира убаво. Карактеристики Технологија На Колектор За Притисок за широка покриеност и моќен спреј. Месинг топката заеднички со полимер тело. Лесно Чиста млазница со Мек Допир. Технологијата за вбризгување на воздухот го оптимизира интензитетот на водата дури и при ниски притисоци. 2.0 гпм максимална стапка на проток @80пси користи 20% помалку вода од стандардните 2.5 гпм тушеви. Ги исполнува КРИТЕРИУМИТЕ ЗА Зачувување на водата.

Избор на купувачи..