• Неодамнешно
iPhone SEVIPHONE Seviphone Iphone Случај Sanrio Јасно Tpu Мека Желе Покритие-Забава Мојата Мелодија
zoom_in

iPhone SEVIPHONE Seviphone Iphone Случај Sanrio Јасно Tpu Мека Желе Покритие-Забава Мојата Мелодија

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Симпатична Мојата Мелодија Јасен Желе СЕ 2022 / i Phone SE 2020 / i Phone 8 / i Phone 7 Покријте Sanrio SE 2022 / i Phone SE 3 / i Phone SE 2020 / i Phone 8 / Iphone 7 Случај (4,7 инчи). [Предупредување] пред Да Додадете во кошничка, проверете дали вашиот телефон е [ SE 2022 / i Phone SE 2020 / i Phone 8 / i Phone 7 ]. Флексибилен Тпу Материјал : Обработен со подобрување на анти-деформација, не е лесно да се предизвика деформација по повторено склопување и расклопување. Ултра Тенок : средината на задниот капак е само 0,8 мм за одржување на интегрираната тенка надворешност и лесен допир. СЛОЈ ПРОТИВ ГРЕБЕЊЕ-обезбедува максимална отпорност на гребење од предмети во вашата чанта или џеб.

Избор на купувачи..