• Неодамнешно
Машки Пешачки Карго Шорцеви Еластичен Струк Тактички Работни Шорцеви Лесни Секојдневни Риболовни Шорцеви За Мажи Со Џебови
zoom_in

Машки Пешачки Карго Шорцеви Еластичен Струк Тактички Работни Шорцеви Лесни Секојдневни Риболовни Шорцеви За Мажи Со Џебови

DEN 351.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

TRGPSG е посветена да им обезбеди на клиентите висококвалитетна секојдневна машка облека. Забелешка : вистинската ставка не го содржи ременот прикажан на сликата. Плус, пешачките шорцеви доаѓаат со еластичен појас кој обезбедува дополнителна удобност и флексибилност. Опциите за каки и црна боја обезбедуваат класичен изглед кој добро се комбинира со секоја секојдневна облека.

Избор на купувачи..