• Неодамнешно
Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Акварел Цветни Живописни Бели Божиќни Минималистички Цветни Гроздобер Печатење Сопствени Постелнина Од Лажица
zoom_in

Памук Сатен Маса Тркач, 72 - Акварел Цветни Живописни Бели Божиќни Минималистички Цветни Гроздобер Печатење Сопствени Постелнина

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Трчач На Трпеза Божиќ Минималистички Цветен Акварел Памук Сатенсетирајте ја вашата трпеза со нашите луксузни тркачи на маса од памук и користете отпечатоци и дезени за да облечете се, од појадок со палачинки до празнични вечери! Секој тркач на маса е достапен во три големини и секој оброк ќе го претвори во прослава. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. 100% Тркач На Памучна Маса. Машина за перење. Преклопен раб, митрирани агли, конец за шиење избран најдобро да одговара на дизајнот. Направено По Нарачка во САД.

Избор на купувачи..