• Неодамнешно
Спортска Капа Машка Капа За Риба Надворешна Модна Линија Бејзбол Капа Долг Визир Обод Сенка Снепбек Капа За Сонце Врв Капа За Мажи Капа
zoom_in

Спортска Капа Машка Капа За Риба Надворешна Модна Линија Бејзбол Капа Долг Визир Обод Сенка Снепбек Капа За Сонце Врв Капа За

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Детали За Производот . Опис : 100% Сосема Нов и висок квалитет.Бејзбол капа за сонце на отворено, стилска и едноставна.кои се многу удобни и дишат.Постојат и различни бои за избор.Обемот на капачето е прилагодлив и удобен за носење.Карактеристики : Материјал : Платно Боја : црвена, каки, ави сина, бела, црна големина : 56-60СМ, должина на работ на капа 10,5 см(1 инч =25,4 мм или 1мм = 0,0393 инчи) 1 ПАРЧИЊА Бејзбол Капнотика : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење.Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.2. Боите може да имаат различни како дисплеј за разлика, ве молиме разберете. Фотографии Од Производот 2022 Спортска Капа Машка Капа За Риба Надворешна Модна Линија Бејзбол Капа Долг Визир Обод Сенка Предвремена Капа За Сонце Врвна Капа За Мажи Капа.

Избор на купувачи..