• Неодамнешно
Ли Униформи Девојки Училиште Униформа Краток Ракав Водат Пике Поло, Големини XS-XXL
zoom_in

Ли Униформи Девојки Училиште Униформа Краток Ракав Водат Пике Поло, Големини XS-XXL

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Малку истегнување оди долг пат. Таа ќе биде симпатична и удобна во нашето секојдневно поло. Рашири бебе пике. Рамна плетена јака и манжетни. Внатрешно лепење на вратот. Полумесечина внатрешен заден јарем. Странични процепи. Лесна нега.

Избор на купувачи..