• Неодамнешно
Женски Летни Врвови Денот На Независноста Печатени КРАТКИ Ракави СО Кружен Врат 3Д Дигитални Печатени Исечени Маици Црвени ХХХХЛ
zoom_in

Женски Летни Врвови Денот На Независноста Печатени КРАТКИ Ракави СО Кружен Врат 3Д Дигитални Печатени Исечени Маици Црвени ХХХХЛ

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

45" должина : 72см/28.29"Sleeve : 24cm/9.66"Length : 70cm/27.18"Shoulder : 50.09"Length : 66cm/25.40"Shoulder : 40cm/15.09" Должина : 66см/25.77" големина : xl Биста : 110см/43.24"Shoulder : 47.48" Должина : 67см/26.11" ракав : 22см/8.06"Length : 71cm/27.45"Length : 72cm/28.66" должина : 70см/27.56"Size : XXXLBust : 120cm/47.75" Ракав : 18см/7.28"Shoulder : 46cm/18.93"Sleeve : 20cm/7. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.40" Рамо : 40см/15.38" Големина : Л Биста : 105см/41.75"Sleeve : 18cm/7.34" рамо : 43см/16.95"XXXXL125cm/49.21"Shoulder : 49cm/19. Тоа е лесен и мек леопард печатење врвови.95"Size : XXXXLBust : 125cm/49.98" Големина : М Биста : 100см/39.74" Женски Летни Врвови Денот На Независноста Печатени 3Д Дигитални Печатени Исечени Маици Со Кратки Ракави Црвени ХХХХЛ.88"Sleeve : 25cm/9.95" големина : Ххххл биста : 125см/49.34"Sleeve : 19cm/7.17" големина : xxl биста : 115см/45.70"Sleeve : 23cm/9.84"Length : 73cm/28.11"Sleeve : 22cm/8.35"Size : XXXXXLBust : 130cm/51.Големина : С Биста : 95см/37.17"Size : XXLBust : 115cm/45.37" Рамо : 41.52"Sleeve : 21cm/8.) Size Bust Shoulder Sleeve Length S95cm/37.18" Рамо : 50. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.34"Shoulder : 43cm/16.06" должина : 71см/27.70" ракав : 23см/9.29" ракав : 24см/9.35"XXXXXL130cm/51.52" ракав : 21см/8.

Избор на купувачи..