• Неодамнешно
Philips USA 7 Sidecreen LCD дисплеј W Вграден HDTV приемник
zoom_in

Philips USA 7 Sidecreen LCD дисплеј W Вграден HDTV приемник

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со LCD дисплејот Phillips USA 7 "со широк екран со вграден приемник HDTV, можете да уживате во преносна дигитална телевизија со вграден HDTV приемник. Со овој уред, можете да уживате Одличен придружник за кампување, градинарство или само да се биде на отворено. Вградената батерија што може Анти-сјај. Резолуција на екранот : 480 x 234. 16 : 9 формат на широк екран. До 3 часа репродукција со вградена батерија за полнење. и зумирање. Дизајн на одвојување на антена ви овозможува да се поврзете со други антени. Прием за дигитален ТВ канал без воздух.

Избор на купувачи..