• Неодамнешно
Екена Милхаурд 1 2 54 Избор на градители Винил подигнат панел за прозорец, ролетни шила и завртки, кафеави
zoom_in

Екена Милхаурд 1 2 54 Избор на градители Винил подигнат панел за прозорец, ролетни шила и завртки, кафеави

DEN 822.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Надворешните винилни ролетни додаваат совршен допир на убавината и достапноста. Нашите винилни ролетни се комплетни со завртки за винил бленда, кои ја прават инсталацијата предвремена. Ништо друго не може да направи драматично подобрување на привлечноста за помалку за помалку. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација- Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Трајни конструкции на кополимер Карактеристики со обликувана боја. на убавина. 25 -годишна гаранција на производители.

Избор на купувачи..