• Неодамнешно
Реставриран dell - SFF-Јадро i 3. GHz-RAM GB - HDD TB-Dvd - Писател - HD Графика - Gige-Win Pro 64-битен-монитор: никој-црн
zoom_in

Реставриран dell - SFF-Јадро i 3. GHz-RAM GB - HDD TB-Dvd - Писател - HD Графика - Gige-Win Pro 64-битен-монитор: никој-црн

DEN 2479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

DELL 790-SFF-Core i5 2400 3.1 GHz-8 GB-HDD 2 TB Што Е Вклучено : DELL 790. Глушец, тастатура. Мфг Година : 2011-2012. За да ги видите спецификациите на производителот за овој производ, кликнете here.To погледнете ја листата На Нашите Додатоци ЗА КОМПЈУТЕР, кликнете овде.Тргувајте со вашиот користен компјутер и електроника за повеќе пари за трошење. Добро за вашиот паричник и околината - кликнете овде. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Избор на купувачи..