• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Цветна мандала платно уметност од здраво ангел
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Цветна мандала платно уметност од здраво ангел

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се префрлат без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Цветна мандала“ Арт од здраво ангел : уметник : здраво ангел. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..