• Неодамнешно
Тајни богатства со кратки ракави со 2 парчиња и капри спиење постави кафе
zoom_in

Тајни богатства со кратки ракави со 2 парчиња и капри спиење постави кафе

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој тајно богатство со две парчиња за спиење, изработено од мека маичка плетена ткаенина, е удобно и лесен за носење дење и ноќе, без оглед што правите. Комплетот е достапен во низа новини за печатење и графики, вклучувајќи и цврст врв на кратки ракави во боја со симпатична графичка кафе од предната страна, заедно со сеопфатните печатени панталони Капри со целосна еластична лента за половината за ваша дополнителна погодност. Овој комплет за спиење на жени е лесна машина за нега. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Вклучува : сет за спиење со 2 парчиња. Врвот : опуштено вклопување; деколте за лажичка; предна графика. Каприс : влечење на еластична лента за половината; печатење на сите. 60% памук/40% модал. Машина за перење. Увезени. Комплетна облека за спиење на жени; Супер мека рака; Лесно вклопување; Краток ракав; Лажички врат; Неонска цврста боја; Капри панталони со сеопфатно печатење; Целосна еластична лента за половината; Должина на инсем 26 "; 60% памук 40% модал; машина што може да се пее; направено во Виетнам.

Избор на купувачи..