• Неодамнешно
Легендарниот рамен предниот дел на легендарот на мажите на Ли со отпор на брчки
zoom_in

Легендарниот рамен предниот дел на легендарот на мажите на Ли со отпор на брчки

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кога сакате рамен предниот тенок пантолона со своја легенда, проверете го легендарниот рамен фронт на легендарот на мажите на Ли. Овој тенок фит, средно-пораст пантолона е изградена од ткаенини за истегнување на удобност од брчки и дамки, така што ова е совршена секојдневна пантолона за момци кои сакаат помодерна силуета. Среден пораст. Тенок вклоп. Директно отворање на нозете. Замачкани предни џебови. Заварувајте ги џебовите. Затворање на копчињата. Удобно истегнување. Отпорен на брчки. Отфрлање на дамки. Префериран памук. 97% памук, 3% спандекс. Стил #112339652.

Избор на купувачи..