• Неодамнешно
Gimme houser harder Tie за фино коса, неутрални бои, КТ
zoom_in

Gimme houser harder Tie за фино коса, неутрални бои, КТ

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Gimme Ponytail држач за коса за коса за фино коса, неутрални бои, 20 CT се верзијата со фини ленти во колекцијата на Infinity Series. Тие се дизајнирани специјално за фино, кршливо или силно изветвена коса. Патентот во очекување на беспрекорни држачи за конска опашка обезбедува здрава алтернатива на редовните ленти за коса што ја оштетуваат косата. Тие даваат цврста, но сепак удобна, држат цел ден. Овие бендови се исклучително удобни и на зглобот! Gimme Holder Holder Tie за фино коса, неутрални бои, 20 CT се совршени за фино, кршливо или силно изветвена коса. Тие се направени да бидат безбедно, но нежно ги држат вашите коњчиња во место во текот на целиот ден. Ние се стремиме да ја намалиме потрошувачката на енергија и производството на отпад, вложуваме напори во издржливоста на сите наши производи! Овие врски за коса што се перат, еднократно и се дизајнирани за долготрајна употреба. Нашите производи се унисекс.

Избор на купувачи..