• Неодамнешно
Главни деца Сина сина цела Starвезда 7-парчиња кревет во постелнина поставена со чаршафи, полни
zoom_in

Главни деца Сина сина цела Starвезда 7-парчиња кревет во постелнина поставена со чаршафи, полни

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашата целата starвезда ќе биде подготвена за што и да е денот, ќе ја донесе со главните места сите starвездени кревет во торба. Утешителот има сина позадина покриена со шампионска графика од сите нејзини омилени спортови. Координативниот лист со розови карирани листови има малку сино врзување на утешителот. Направено со 100% полиестерски микрофибер, главните деца на сите starвездени кревет во торба е конструирано со мекост и удобност во умот. Главните деца сите starвездени кревет во торба се достапни во близнаци и целосни големини и вклучуваат утешител, вграден лист, рамен лист, кутија за перници и срам (а) за совршено ставен изглед на постелнина. Помогнете да ја инспирирате вашата starвезда да оди на злато со главните деца, сите starвездени кревет во торба. Достапно во близнаци и целосни големини. Комплетен ансамбл за постелнина. Големината на близнаци вклучува 1 удобник (66х86), 1 вграден лист (39х75), 1 рамен лист (66х96), 1 стандарден случај на перница (20х30), 1 стандарден срам (24х30). Целосната големина вклучува 1 удобник (76х86), 1 вграден лист (54х75), 1 рамен лист (81х96), 2 стандардни случаи на перници (20х30) и 2 стандардни шами (24х30). 100% полиестер микрофибер. Машинска миење за лесна нега. Координирање на завесата за туширање достапна одделно. Координирање на завесите за прозорци достапни одделно.

Избор на купувачи..