• Неодамнешно
Марк и Мадду се преклопуваат над женските борбени чизми во сива боја
zoom_in

Марк и Мадду се преклопуваат над женските борбени чизми во сива боја

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Борба и џемпер се соединуваат за да направат стилски багажник за сезони есен/зима. Се одликува со џемпер-плетено преклопување, чипкајте детали, лента за токи и страничен патент за лесно носење. ПУ го горната, гумена надворешна плоча. 1,25 инчи потпетица.

Избор на купувачи..