• Неодамнешно
Бела Вита Маслинка Втори Еспадрил прашка
zoom_in

Бела Вита Маслинка Втори Еспадрил прашка

DEN 591.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Slingbacks се сезонски што мора да ги има и да се повлече за секоја пригода за топло време. Маслиновото II од Бела Вита има мека тркалезна пети и мал детал за токли, давајќи му повеќе женски изглед. Достапно е во лесна и воздушна ткаенина од капчиња, ткаенини со вкрстени страни и супер саси -факс леопард велур. Меката перничена база Еспадрил не е само удобна, тоа е детал што навистина го истакнува летото. 1,5 "клин -потпетица. Мал клин Еспадрил Дизајн. Мека тркалезна пети. Дарежливо залепена влошка. Прилагодлива лента за прашка за повеќе персонализирано вклопување.

Избор на купувачи..