• Неодамнешно
Кампусимажи Il974lv Универзитетот Депол Наследство Научник Диплома Рамка
zoom_in

Кампусимажи Il974lv Универзитетот Депол Наследство Научник Диплома Рамка

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашата Наследство Научник Диплома Рамка. Диплома и Кампусот Слика литографија е за оние кои бараат модерен изглед без висок сјај Нашата Наследна рамка со својата темна, богата, сатинска завршница е предодредена да стане класика за сите времиња. Може да се направи за да одговара на секоја диплома или големина на документот. Големината на дипломата варира во зависност од мноштво фактори година на дипломирање, вид на диплома, додипломски студии или постдипломски студии. Карактеристики подготвени за лесно вметнување на вашата дипломаоригинална уметност од која се репродуцираат нашите слики, е рачно изречено пенкало и мастило, стручно обоени од професионални илустраториспецификации големина : 14" х 18"Тежина : 8 фунти - СКУ : Cmps2771 Универзитетот Депол 8.5" x 11" Наследство Научник Диплома Рамка : Официјално лиценциран Колегиум производ. Прави одличен подарок за сите сегашни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Избор на купувачи..