• Неодамнешно
Машки ултра бел боксерски брифи, пакувања
zoom_in

Машки ултра бел боксерски брифи, пакувања

DEN 303.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овошјето на збирката на долна облека Ultra Flex е дизајнирана да обезбеди поголем опсег на флексибилност за вас без прицврстување или врзување. Оваа флексибилност се постигнува со странични панели со ребра, кои се специјално дизајнирани за да се движат со вашето тело. Вие сте слободни да се движите наоколу, но не мора да се грижите за вашата долна облека што се качува нагоре. Контурираниот дизајн на нозете на овој боксер, спречува возење и останува мазно под облеката. Нозете, исто така, ја одржуваат миењето на формата по миењето. Овие боксерски брифинзи имаат бесплатна удобност со ознаки и имаат мека лента за истегнување на половината што обезбедува совршено вклопување за крајна удобност. Ултра Флекс боксерски брифинзи се нудат во разновидни бои и дополнителни стилови, вклучувајќи кратки и кратки боксери за нозе. Достапно во големини мали преку 2 XL. Овошје на разбојните боксери на боксери на мажите Ултра Флекс : леснотија на движење. Нозете не се возат нагоре. Бесплатна удобност. Мека флексибилна лента за половината.

Избор на купувачи..