• Неодамнешно
Stuple Industries Задебелена блокирана апстрактна слоевити форми графички уметнички сјајни сиви лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од JJ Design House LLC
zoom_in

Stuple Industries Задебелена блокирана апстрактна слоевити форми графички уметнички сјајни сиви лебдечки врамени платно печатење

DEN 2601.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : форми, модерни, апстрактни, современи. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Jеј Дизајн Хаус ДОО.

Избор на купувачи..